SOlve - Exit

/ 01

Kdo jsme?

Dovolte, abychom se Vám trochu představili. Jsme parta kamarádů Týna, Marek a Lucka, kteří měli bláznivý nápad, otevřít si svojí vlastní únikovou hru.

Jako parta přátel jsme již před několika lety sami začali navštěvovat únikové hry. Bavilo nás lámat si hlavy nad hádankami a poměřovat svou inteligenci a schopnosti s neúprosným časem. Bavilo nás to natolik, že se na podzim roku 2019 nad pár skleničkami vína zrodil nápad, zkusit vymyslet nějaké své vlastní hádanky a zakomponovat je do zajímavého tématu.

Dostáváme se tímto na jaro 2020, kdy se naše sny začaly proměňovat v reálné plány. Později v létě 2020, se nám podařilo sehnat úžasné prostory na Gočárově třídě v Hradci Králové a naše plány se začaly stávat skutečností. A na podzim roku 2020 spouštíme naší první hru Kdo s koho! 

 

Doufáme, že si naši hru užijete stejně jako my, když jsme ji vymýšleli!!!


/ 02

CO je úniková hra?

Nikdy jste na únikové hře nebyli a nevíte, co přesně od takového typu zábavy očekávat, a zda vás bude hra bavit ?

Únikové hry jsou trendem dnešním doby. Celý princip únikových her spočívá v tom, že jste uzavřeni v místnosti a máte omezený čas se dostat z místnosti ven. K úniku vám hra nabídne řadu logických hádanek, šifer či slovních přesmyček. Zda ještě stále nevíte, jestli by vás hra bavila, nezbývá nic jiného, než hru zkusit.

Máte 90 minut na únik

Pro 2-6 hráčů

Logické hádanky a šifry

Hra není nějak nebezpečná. Je vhodná pro páry, kamarády i pracovní kolektiv na utužení partnerských, přátelských nebo pracovních vztahů. Pomáhá rozvíjet komunikaci a logické myšlení.